شنبه 12 آذر 1401 | Saturday 3 December 2022
image

كارگاه تخصصي مباني روابط عمومي و اصول خبرنگاري برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون وكلاي دادگستري استان بوشهر 

نشست آموزشي دو روزه مدیران روابط عمومی کانون های وکلای دادگستری کشور  طی روزهای ۱۶ و ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۱، با حضور دکتر کوشا رییس اتحادیه در محل اسکودا برگزار شد. 

صبح چهارشنبه در افتتاحيه اين نشست  علاوه  بر رياست اسكودا آقایان الیاس حضرتی فعال سياسي و مطبوعاتي و مدير مسئول و صاخب امتياز روزنامه اعتماد، کامبیز نوروزی  وكيل دادگستري و دبير حقوقي انجمن روزنامه نگاران تهران و دكتر صالح نقره كار وكيل دادگستري از سخنرانان روز افتتاحيه بودند. 

 

پسين گاه چهارشنبه و صبح و بعد از ظهر پنج شنبه كارگاه هاي آموزشي با سر فصل هاي مباني روابط عمومي ، توليد محتوا در شبكه هاي اجتماعي، اصول خبرنگاري با تدریس دکتر حمید ضیایی پرور از جمله برنامه های  آموزشي این دوره بود.

   نقش موثر کانون های وکلا در عرصه  عمومی و  مسئولیت اجتماعی انها و صرورت بهره گیری از رسانه  برای انعکاس خدمات  ارزشمند کانون های وکلا از موصوعاتی بود که سخنرانان  به تبین آن ‌پرداختند 

همچنين در اين نشست با در نطر گرفتن ضرورت  تعییر روابط عمومي از سنتي به هوشمند و به تبع آن تغيير نقش روابط عمومی درمديريت سازمان ها ، پويايي و روزآمدي مدیران آموزش آنها هم بايستي در دستور کار قرار بگیرد. 

 

ناگفته نماند پيش از اين در همايش ٤٤ اسكودا در استان همدان (ارديبهشت١٤٠١) ضرورت تشكيل كارگروه روابط عمومي براي تنظيم سند چشم انداز و راهبردي روابط عمومي  توسط مجمع عمومي اتحاديه وكلاي دادگستري كه مركب  از هيات مديره هاي كانون هاي وكلاي دادگستري است به تصويب رسيد  و با تعين سرپرست روابط عمومي اسكودا  اولين دوره آموزشي روابط عمومي ها كانون هاي وكلاي دادگستري استان ها  برکزار گردید. 

 

در اين نشست که با حضور روساي روابط عمومي ٢٧ گانه ي كانون هاي وكلاي دادگستري ايران بر گزارشد رسول سعادت نيا رئيس روابط عمومي كانون وكلاي دادگستري استان بوشهر و عضو كارگروه روابط عمومي اسكودا نيز شركت داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

insert_chart_outlined بازدید: 120
نویسنده: admin

local_offerبرچسب ها

کانون بوشهر روابط عمومي كارگاه تخصصي

insert_commentنظرات

mode_comment نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
لو هولتز
اگر از زندگی خسته شده‌اید، اگر هر روز با یك آرزوی داغ برای انجام كاری از خواب بیدار نمی‌شوید، برای این است كه به اندازه‌ی كافی هدف ندارید.